memura indirim

memura indirim

memura indirim

Selçuk Evden Eve Nakliyat

Firmamız 2000 yılında kurulan Selçuk Nakliyat Türkiye’nin kaliteli evden eve nakliyat firmasıdır.. Kaliteli evden eve nakliyat olma özelliğinin yanında katma değerli İnternet servisleri sunarak alanında Türkiye’nin lider firması haline gelmiştir. Kuruluşundan bu yana geçen zamanda Selçuk nakliyat her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, İnternet hizmetleri ve kaliteli nakliyat işletmeciliği alanlarında faaliyet göstermektedir.

Selçuk Nakliyat 10.000 USD’lık bir yatırım ile başlayan oluşumu, günümüzde milyonlarca dolar ciro yapar hale gelmesi ile bir başarı hikayesine dönüşmüştür. Selçuk nakliye bugün itibariyle Ankara da kaliteli Nakliyat Geliştirme Bölgesinde olan toplam 2 ofisi aracılığıyla faaliyetlerini sürdürmektedir

.

Evden Eve Nakliyat Nasıl OlmaLı

 

Keçiören evden eve Nakliyat ve taşıma işi profesyonelik gerektiren oldukça zor işsektörlerinden birisidir. Bu nedenle evden eve nakliyat hizmetini alacak olan birisinin bu iş için en ehil insanları seçmesinde büyük fayda vardır.

Öncelikle taşımacılıkta uygunlanması gereken en önemli prensip dürüst iş ahlakı sürekli müşteri memnuniyeti arzusu ve sonsuz taşıma için gerekli olan ne varsa yapma iç güdüsü. Bu kurallara uyan bir taşıma şirketi evden eve nakliyat hizmetini en iyi verebilecel kapasitede demektir. İyi bir taşımacılık için gerekli olan başka şeylerse sırasıyla profesyonel ekipman çok iyi bir araç ve kaliteli işinin ehli taşıma elemanaları.

İyi bir taşımacılığın nasıl olacağını bir örnekle tarif etmek gerekirse eğer bir evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsunuz ve kendinize uygun olan kaliteli nakliyat şirketi buldunuz bulduğunuz kaliteli nakliyat şirketi siz aradıktan kısa bir süre sonra veya sizin istediğiniz bir tarihte eksperini gönderir.

Alanında profesyonel olan bu eksper Keçiören evden eve nakliyat hizmeti için ne gerekiyorsa hesaplar taşımanın gerçekleşeceği günün sabahında evizin işini ehli paketleme elemanları gelir ve seri bir şekilde sorun olmaması için kaliteli paketlemeleri yapar ve yine işini ehli taşıma elemanları evden eve nakliyat hizmetini sorunsuz gerçekleştirir. Yukarıda ki yazılı bulunan kaliteli taşımacılık hizmetini en iyi şekilde veren ;

 

S E L Ç U K   N A K L İ Y A T ;

İŞİNİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPMAYA VE VERDİĞİMİZ SÖZÜ TUTMAYA HERZMAN HAZIRDIR..

Ev Eşyası Ambalajlama

 

Ev Eşyası Ambalajlama, Paketleme, Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nasıl Olmalıdır? Ambalajlama Evden eve nakliyat hizmeti her firmanın geniş görüşlülük ve bakış açısına göre kalite standardı gösterir. Bir ev taşınırken mutlaka taşınacak eşyaların nasıl ambalajlanacağını ve paketlenip taşınacağının planlanması ve gerekli koordinasyon hazırlıkları gereklidir. Bu plan çerçevesi içerisinde eşyaların paketleme ve yükleme aşamaları için hazırlıklar yapılmalıdır. Bütün eşyalar dikkatle demonte edilmeli Ambalajlanıp paletlenmesi ve nakil işlemleri gerçekleştikten sonra eşyalar gerekli yerlerine monte edilip yerleştirilmelidir. Bu aşamalarda nakliyat firması eşyalarınıza özenle ve hassasiyetle gerekli önemi vermelidir.

 

EVDEN EVE DEPOLAMA

 

Evden Eve Depolama

 

Evden Eve Depo, Eşya Depolama, Hizmeti Nasıl Depolama, Depoculuk Evden eve depolama, Ev eşyası

Deposu, pratik,Ev,Büro,Mağaza,işyeri,eşya,depo,hizmeti her firmanın geniş görüşlülük ve bakış açısına göre kalite standardı gösterir.

Ankara’da bulunan 2700 m2 kapalı kurulu tesislerinde, modern raf ve depolama sistemleri konusunda uzman kadrosu ve moderın depolama araçları ile müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına göre , stok yöntimi , siparış hazırlama, sevk irsaliyesi basımı, yeniden ambalajlama ,parçalama, birleştirme,etiketleme, kutulama, paketleme ve kalite kontrolün yanı sıra raflı depolama, müşterilerin kendi depolarının yönetimine kadar geniş bir yelpazede depolama hizmeti sunmaktayız.

Depolama müşrerileri, tüm depolama operasyonlarının ofislerinde on-line Real-time olarak takip edebilmekte, gerçekleştirilen tüm depolama operasyonlarına ait ayrıntılı raporları, istedikleri dönemlerde alabilmektedirler Eşyanın iyi saklamasına , yangından korunmasına ve çağdaş teknige uygun yangın söndürme düzenine sahip tesisat, donanım ve düzenekler mevcuttur.

Eşyanın antrepo içinde kolaylıkla ve emniyetle araçlardan boşaltması, istiflenmesi, tartılması, ölçümesi gibi hizmetlerin yapılmasına ve taşıtlara yüklenmesine yarayan gerekli ekipman donanımına sahiptir. Her türlü ürün için özeliklerine göre cağdaş kaşullarda depolama olanağına sahip depoda hizmet verilmektedir.

Bu aşamalarda nakliyat firması eşyalarınıza özenle ve hassasiyetle gerekli önemi vermelidir

SİGORTALI EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Evden eve taşımacılığı meşhur almasıyla birlikte firmalar arasında rekabet başladı ve bunun sonucunda yenilikler yapan firmalar diğerlerinin önüne geçti. Rakiplerini alt etmek isteyen firmalar bir çok yola başvurdular ve bunlardan bir tanesi de sigortalı taşımacılık.

Evden eve sigortalı taşımacılık hemen hemen herkes tarafından taşıma sırasında oluşabilecek hasarları sigorta şirketi tarafından ödenmesi olarak biliniyor fakat sigortalı taşımacılıkta sigorta kapsamı sadece sıfır ürünlerin yükleme ve boşaltılması sıradında, diğer ürünlerin ise taşıma aracının kaza yapması durumunda geçerli olmaktadır. Hiçbir sigorta şirketi 2. El ürünlerin taşıması sırasında oluşabilecek hasarlara ödeme yapmamaktadır. Evden eve taşımacılık sektöründe bir çok firma ve bu firmaları kullanan bir çok insan taşımacılıktaki sigorta hakkında bilgisizce davranmaktadır. Firma sahipleri çoğu zaman bu durumu bilseler bile müşteriye güven verme açısında göz ardı etmektedir.

Evden eve taşımacılıkta sigorta en çok şehirler arası taşımacılıkta önemlidir. Evden eve nakliyat firmasının sigorta yaptırmaması durumunda kişi, eşyalarını nakliyat emtia sigortası ile sigorta altına alabilir. Kişilrtin yaptıracağı bu sigorta policesi ile eşyaları sigortalanmış olur.

 

Hizmetlerimiz

 

Şehir içi Nakliyat

Şehir Dışı nakliyat

Ambalajlama

Montaj

Sigorta

Depolama

 

Etiketler ;

Selçuk Nakliyat etlik evden eve nakliyat batıkent nakliyat demetevler asansorlu nakliyat Keçiören evden eve Nakliyat keçiören pursaklar nakliyat keçiören ostim evden eve asansörü nakliyat nakliyat  

 

Registration

Register in to your account

Register

Authorization on the site

Sign in to your account